Banery

Banery reklamowe! Świetna, łatwo dostępna i jedna z tańszych form reklamy Twojej firmy, mieszkania, lokalu, usługi. Poinformuj o promocji, koncercie, nowości, zmianie lokalizacji czy otwarciu firmy i... zrób to za pomocą baneru i dostępnej przestrzeni w Twoim mieście! Banery mogą mieć niemal dowolny rozmiar, standardowo drukujemy je w technice solwentowej, wysokiej rozdzielczości 1440 dpi, na materiale banerowym 510g frontlite laminowany. Banery są odporne na warunki atmosferyczne i promienie UV. Dla niskich nakładów termin realizacji to 24h! Istnieje możliwość zmiany podłoża druku na materiał banerowy powlekany lub z blockoutem lub baner odblaskowy - wycena indywidualna poprzez maila. Przejdź do sklepu internetowego i sprawdź!

Jeśli masz problem z plikiem lub nie wiesz czy jest wystarczającej jakości wyślij go do nas, sprawdzimy i podpowiemy jak przygotować.

Możliwe wykończenia:
- oczkowanie; standardowo oczkujemy co 50 cm, można wybrać oczkowanie co 25 cm tunele 
- zamiast oczek, brzegi możemy zgrzać w tunele, w takim wypadku potrzebujemy informacji które boki mają być w ten sposób wykończone.

Drukarnia cyfrowa 24h Warszawa,

Jak przygotować plik:

Przede wszystkim jeśli nie wiesz jak - napisz do nas albo pobierz makietę ze wskazówkami do przygotowania pliku, która znajduje się poniżej.

Specyfikacja:
- format dowolny - minimalne zamówienie 1m2
- możliwe zastosowanie skali w przypadku dużych plików
- kolorystyka CMYK
- rozdzielczość od 150 dpi
- bez spadów
- teksty zamienione na krzywe
- pliki spłaszczone

Podłoże:
- Baner laminowany frontlite 510g mat

Możliwe wykończenie:
- oczkowanie co 0,5m lub niestandardowe
- tunele - należy podać średnicę rury, pod którą ma być wykonany tunel

drukarnia cyfrowa mokotów

Drukarnia Foto-Druk.pl

ul. Dominikańska 9
02-738 Warszawa

Media społecznościowe.