Systemy wystawiennicze

Ścianki Pop-Up niezbędne na eventach i targach. Idealne się sprawdzi jako tło do zdjęć lub prezentacji oferty.

Przejdź do sklepu internetowego i sprawdź! Termin realizacji od 48 godzin, przy rezerwacji terminu z wyprzedzeniem i wcześniejszemu opłaceniu realizacja po otrzymaniu plików może być do 24h! Ścianki dostępne w 2 wielkościach 3x3 lub 4x3. Z torbą transportową lub trybunką, dodatkowo można domówić oświetlenie halogenowe. Konstrukcja wykonana z aluminiowych prętów, co daje większą stabilność i jest bardziej odporny na uszkodzenia. Można wybrać ściankę prostą lub łukową. Zamawiając ścianką Pop-Up możesz wybrać podstawową wersję, która zawiera stelaż, wydruk, oczywiście montaż oraz torbę transportową. Można wybrać wersję rozszerzoną z kufrem, który można użyć jako trybunkę - dodatkowy nośnik Twojej reklamy, oraz oświetlenie halogenowe.

Jeśli masz problem z plikiem lub nie wiesz czy jest wystarczającej jakości wyślij go do nas, sprawdzimy i podpowiemy jak przygotować, w przypadku ścianek pomocne będą matryce.

Wersja premium:
- trybunka - dodatkowy nośnik reklamy lub stoisko informacyjne, 
- oświetlenie halogenowe- aby lepiej oświetlić i przyciągnąć uwagę do Twojej ścianki warto zakupić dodatkowo oświetlenie

PRZEJDŹ DO SKLEPU I ZAMAWIAJ
ONLINE -10%

drukarnia cyfrowa mokotów

XQL Sp. z o.o.
Drukarnia Foto-Druk.pl

ul. Dominikańska 9
02-738 Warszawa

Idea Bank:
63 1950 0001 2006 0675 3494 0002

Media społecznościowe.