Ulotki

Ulotki, najbradziej popularny nośnik reklamy. Rozdajemy je lub otrzymujemy na ulicy. Nie może się obyć bez nich żaden salon kosmetyczny, fryzjerski, restauracja czy warsztat samochodowy. Reklamujesz na nich swoje usługi/produkty, ich ceny bądź nowości i technologie stosowane w Twojej firmie.

Ulotki drukujemy w różnych formatach i  na różnych gramaturach. Dla niskich nakładów termin realizacji to 24h! Dla spóźnionych oferta specjalna druku niemal od ręki. Przejdź do sklepu internetowego i sprawdź! Jeśli masz problem z plikiem lub nie wiesz czy jest wystarczającej jakości wyślij go do nas, sprawdzimy i podpowiemy jak przygotować.

Możliwe uszlachetnienia:
- foliowanie - dla niskich nakładów; położenie na całej powierzchni wizytówki folii błysk, folii mat lub folii Soft Touch 
lakier wybiórczy UV - dla wysokich nakładów - lakierowanie niektórych elementów wskazanych na grafice, najczęściej stosowane na  folii matowej.

PRZEJDŹ DO SKLEPU I ZAMAWIAJ
ONLINE -10%

wizytówki firmowe druk warszawa,

Jak Przygotować Plik

Przede wszystkim jeśli nie wiesz jak - napisz do nas albo pobierz makietę ze wskazówkami do przygotowania pliku, która znajduje się poniżej.

Specyfikacja:
- format DL, A6, A5, A4, A3 - 
oraz formaty niestandardowe
- kolorystyka CMYK
- nafarbienie 300%
- rozdzielczość 300 dpi
- 3mm spadów
- teksty zamienione na krzywe
- pliki spłaszczone
gramatury kreda mat/błysk 130g, 170g, 250g, 300g

drukarnia cyfrowa mokotów

XQL Sp. z o.o.
Drukarnia Foto-Druk.pl

ul. Dominikańska 9
02-738 Warszawa

Idea Bank:
63 1950 0001 2006 0675 3494 0002

Media społecznościowe.