Wizytówki

Wyobraź sobie spotkanie z klientem na którym nie masz wizytówki - podstawowej reklamy Twojej firmy, “przypominajki” o odbytym spotkaniu. Jest na tyle niewielka, że z łatwością można mieć zawsze przy sobie, w kieszeni marynarki, w portfelu, torebce. Na tym małym fragmencie możesz przekazać wiele informacji. Standardowo drukujemy wizytówki na papierze powlekanym o wykończeniu matowym lub błyszczącym w gramaturze 350g. W technologii cyfrowej czas realizacji - 24h, a jeśli jest taka potrzeba wykonamy wizytówki niemal od ręki.

  • foliowanie; położenie na całej powierzchni wizytówki folii błysk, folii mat lub folii Soft Touch
  • kaszerowanie sklejanie 2 lub 3 arkuszy, dzięki czemu zwiększamy gramaturę i sztywność wizytówki, możemy też połączyć z innym uszlachetnieniem podnosząć atrakcyjność takiej wizytówki. 
  • hot stamping; wybiórcze wyróżnienie elementów folią metaliczną (złoto, srebro, niebieski, czerwony itd)
  • lakier wybiórczy UV - lakierowanie niektórych elementów wskazanych na grafice, najczęściej stosowane na folii matowej.
  • tłoczenie - wytłaczenie elementu, logo, litery, ramki. Przy zlecaniu druku z tłoczeniem należy pamiętać, żeby wybrany element był odpowiednio dyży i nie miał zbyt wielu szczegółów. 
  • zaokrąglanie rogów - rogi są najbardziej narażone na uszkodzenia, warto zaokrąglić rogi jeśli wizytówka ma służyć jako na przykład karta rabatowa restauracji lub sklepu, bądź metka z logiem. Warto zwrócić uwagę, że nie wszystkie rogi muszą być takie same, można zostawić jeden prosty jeśli wpłynie to korzystnie na wizytówkę.
  • dziurkowanie bądź wycinanie - wizytówki mogą mieć jedną warstę ażurową tak, żeby kolor 2 kartonu wypełniał wycięcie, z pewnością taka wizytówka przyciągnie uwagę.

(wycena indywidualna na foto-druk@foto-druk.pl)

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU I ZAMAWIAJ
ONLINE -10%

druk naklejek foliowych warszawa

Jak przygotować plik:

Przede wszystkim jeśli nie wiesz jak - napisz do nas albo pobierz makietę ze wskazówkami do przygotowania pliku, która znajduje się poniżej.

Specyfikacja:
- format 90x50 mm lub 85x55mm
- skala 1:1
- kolorystyka CMYK
- nafarbienie 300%
- rozdzielczość 300 dpi
- 3mm spadów
- teksty zamienione na krzywe
- pliki spłaszczone
- standardowo druk na kredzie 350g

Możliwe uszlachetnienia:
- folia mat/błysk/ soft touch
- lakier UV
- druk puchnący
- tłoczenie
- hotstamping
- kaszerowanie
- zaokrąglanie rogów
- papier ozdobny

drukarnia cyfrowa mokotów

XQL Sp. z o.o.
Drukarnia Foto-Druk.pl

ul. Dominikańska 9
02-738 Warszawa

Idea Bank:
63 1950 0001 2006 0675 3494 0002

Media społecznościowe.